ZSTE

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w  Myślenicach

Wycieczka wolontariuszy

W środę 28 września 2016 roku wolontariusze Szkolnego Klubu „8” udali się na wycieczkę integracyjną  po okolicach Myślenic. Wspólnie zwiedzaliśmy Zarabie, park, trasę rowerowo-biegową, aż dotarliśmy do mostu w Osieczanach.  W piękny, ciepły i słoneczny dzień każdy z nas mógł ze sobą mile spędzić czas, a zwłaszcza nowi wolontariusze.

Czytaj więcej...

Nowa zbiórka nakrętek dla Kamila

Szkolny Klub „8” przy ZSTE organizuje akcję „Nakrętka dla Kamila”.
Celem akcji jest zebranie jak największej ilości nakrętek, które mają mu pomóc w leczeniu.
Nakrętki będzie można przynosić przez pierwszy tydzień  każdego miesiąca oraz zostawiać je w pudełkach umieszczonych na korytarzach i świetlicy szkolnej.

Czytaj więcej...

Klub „8” – Wolontariat ?

Zaproszenie dla Wolontariuszy!

Chciałbyś pomagać, aktywnie uczestniczyć w codzienny życiu i zdobywać nowe doświadczenia? Jeśli pragniesz poznać ciekawych ludzi i współtworzyć ważne przedsięwzięcia  dla dobra innych to koniecznie zgłoś się do nas!
Spotkania organizacyjne wolontariuszy Szkolnego Klubu „8” odbywają się w każdy Piątek o godz. 10.25  w Sali nr.2.
Zapraszamy!
Opiekun Szkolnego Klubu „8” Marcjanna Fijał

Wolontariusze Szkolnego Klubu „8”

Kolejny rok szkolny za nami. Wielu z was wykazała się aktywnością społeczną: systematycznie uczestniczyła w zbiórkach charytatywnych, odwiedzała Domy Pomocy Społecznej, chorych, pomagała dzieciom. Wasze postępowanie wskazuje, iż realizujecie zasadę: „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”. Nadszedł czas upragnionego wypoczynku letniego. Z okazji nadchodzących wakacji, życzę wam dużo słońca, bezpiecznych przygód, odpoczynku i dużo zabawy!
Marcjanna Fijał

Spotkanie z chorymi

Dnia 14 stycznia 2016 roku wolontariusze Szkolnego Klubu „8” ZSTE odwiedzili z kolędą chorych w szpitalu Myślenickim. Wolontariusze upiekli placki i wyruszyli na spotkanie. Było to zarówno dla nas jak i dla nich,  radosne i wzruszające przeżycie. [Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Spotkanie z Misjonarzem

15 stycznia 2016 roku,  mogliśmy uczestniczyć w niebywałym spotkaniu w naszej szkole z księdzem Włodzimierzem. Ksiądz Włodzimierz Małota należy do  Zgromadzenia Księży Misjonarzy w Krakowie – Myśleniczanin.

[Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Wolontariusze na balu karnawałowym

Na zaproszenie naszych przyjaciół z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego 04 lutego 2016 roku udaliśmy się na bal karnawałowy do dzieci. Sala gimnastyczna zamieniła  się w magiczny, kolorowy świat i cała wypełniła się przebierańcami.

[Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Klub 8 w DPS w Pcimiu

W środę 17 lutego odwiedziliśmy pensjonariuszy w DPS w Pcimiu - my, czyli wolontariusze Klubu Ośmiu i szkolny zespól muzyczny Rej Band.

[Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Andrzejki – wspaniała zabawa!

Dnia  30.11.2015 roku Szkolny Klub „8” po raz kolejny odwiedził zaprzyjaźnione dzieci z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Myślenicach. Dzieci oczekiwały na nas z wielką ciekawością i radością.

[Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Zbiórka nakrętek dla Kamila

Szkolny Klub „8” przy ZSTE organizuje akcję „Nakrętka dla Kamila”.

Celem akcji jest zebranie jak największej ilości nakrętek, które mają mu pomóc w leczeniu.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.