ZSTE

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w  Myślenicach

Brązowy „pojedynek”

17 czerwca br. na obiektach Ligi Obrony Kraju w Bochni-Pogwizdowie odbyły się Wojewódzkie Zawody w Krosie Strzeleckim dla Młodzieży. Konkurencja obejmowała bieg przełajowy, rzut granatem ćwiczebnym na odległość  i strzelanie do tarcz biathlonowych z broni kulowej bocznego zapłonu (kbks) oraz „pojedynek strzelecki”(strzelanie do opadających krążków drużyny przeciwnej). W zawodach brało udział 12 trzyosobowych zespołów reprezentujących Organizacje Powiatowe Ligi Obrony Kraju z województwa małopolskiego.

Czytaj więcej...

V Powiatowy Świąteczny Turniej Strzelecki

W dniu 28 grudnia 2013 r. w strzelnicy miejskiej na Zarabiu  odbył się V Powiatowy Świąteczny Turniej Strzelecki o „Puchar Starosty” powiatu myślenickiego w strzelaniu z karabinka sportowego /kbks/. Konkurencja obejmowała 3 strzały próbne i 10 strzałów ocenianych na dystansie 50 metrów z broni kulowej bocznego zapłonu.   
Turniej dla uczniów szkół średnich powiatu myślenickiego został zorganizowany przez Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Myślenicach i przeprowadzony na strzelnicy miejskiej dzięki uprzejmości burmistrza miasta i gminy Myślenice pana Macieja Ostrowskiego, który sponsorował wynajęcie obiektu, za co serdecznie pragnę mu w tym miejscu podziękować.

Czytaj więcej...

Listopadowe strzelanie

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Myślenicach zorganizował zawody strzeleckie dla uczniów szkół średnich powiatu myślenickiego w strzelaniu z karabinka sportowego /kbks/. Konkurencja obejmowała 3 strzały próbne i 10 strzałów ocenianych na dystansie 50 metrów z broni kulowej bocznego zapłonu.   
W turnieju wzięły udział reprezentacje 5 szkół oraz IV pluton Jednostki Strzeleckiej 2039 Kraków Organizacji Społeczno Wychowawczej „Strzelec” działający jako koło mundurowe przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach.

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej Strzelecki

W dniu 26 maja 2012 r. na strzelnicy miejskiej w Myślenicach (na Zarabiu ul. Zdrojowa 9a) odbył się Powiatowy Turniej Strzelecki z okazji „Tygodnia LOK” w strzelaniu z karabinka sportowego /kbks/.
Turniej dla uczniów szkół średnich powiatu myślenickiego został zorganizowany przez Zarząd Powiatowy LOK w Myślenicach dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice pana Macieja Ostrowskiego, który umożliwił wynajęcie obiektu.
W turnieju wzięły udział reprezentacje 3 szkół ponadgimnazjalnych.
Startowało łącznie 22 zawodników i zawodniczek wyłonionych w eliminacjach szkolnych.
Klasyfikacja końcowa:

Czytaj więcej...

Zwycięstwo w „Pucharze Wiosny”

Puchar Wiosny ZSTE 2012W dniu 24 marca 2012 r. na strzelnicy miejskiej w Myślenicach (na Zarabiu ul. Zdrojowa 9a) odbył się Powiatowy Turniej Strzelecki o „Puchar Wiosny” w strzelaniu z karabinka sportowego (kbks).

I. indywidualnie:

Juniorzy 1 miejsce Tomasz Osielczak ZSTE 82 pkt.,
Juniorki 1 miejsce Karolina Danek ZSTE 76 pkt.,

II. drużynowo:
1 miejsce Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych Myślenice

Zobacz galerię

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.