ZSTE

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w  Myślenicach

"Handel ludźmi" - wykład policjantek z Holandii

We wtorek, czwartego października, w naszej Szkole odbyło się niecodzienne spotkanie. Do Zespołu Szkół Techniczno- Ekonomicznych przyjechała delegacja policji z Holandii wraz z przedstawicielką Katarzyną Świątek z Biura Prewencji Komendy Głównej Policji.

Czytaj więcej...

"Więzy ciała" w Klubie Dyskusyjnym

Szczegóły w bibliotece. Zapraszamy

Peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży

„Droga młodzieży, na zakończenie Roku Świętego powierzam wam znak tego Roku Jubileuszowego: Krzyż Chrystusa! Nieście go na cały świat jako znak miłości Pana Jezusa do ludzkości i głoście wszystkim, że tylko w Chrystusie umarłym i zmartwychwstałym jest zbawienie i odkupienie.”

św. Jan Paweł II, Rzym, 22 kwietnia 1984

Czytaj więcej...

Dzień Sportu w ZSTE

W końcu po trzech latach odbył się  w naszej szkole Dzień Sportu. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w  swoich ulubionych konkurencjach sportowych. Dzięki pięknej pogodzie wszystkie dyscypliny które zaplanowali wuefiści cieszyły się wielkim powodzeniem i aktywnym  zaangażowaniem młodzieży. Każdy uczeń mógł wystartować w jednej konkurencji indywidualnej i jednej zespołowej. [Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Oddając krew – darujesz życie

W dniu 26 kwietnia 2016 roku wolontariusze Szkolnego Klubu „8” wraz z opiekunem Marcjanną Fijał wzięli udział w akcji „Oddając krew – daruję życie”. Jest to bardzo szczytny cel, ponieważ służy ratowaniu ludzkiego życia. Wszyscy, którzy choć raz w swym życiu oddali krew, wiedzą, jak bardzo jest ona potrzebna. Zachęcam wszystkich do udziału w takich akcjach, a wszystkim którzy mieli odwagę to zrobić - gratuluję!
Marcjanna Fijał

Czytaj więcej...

Film z wykładów studentów AGH

Relacja filmowa z wykładów z fizyki przeprowadzonych w ZSTE przez studentów AGH. Materiał filmowy zrealizowała ITV Myślenice.

 

Studenci AGH w ZSTE w Myślenicach.

8. kwietnia 2016 roku uczniowie ZSTE w Myślenicach uczestniczyli w spotkaniu naukowym z fizyki. Studenci AGH reprezentujący SKNF „BOZON” z wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej inż. Michał Kud i inż. Piotr Sekuła, zaprezentowali wykład z Fizyki jądrowej i Fizyki atomowej. Opiekunem koła jest dr Beata Ostachowicz. [Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Dzień Budowlańca 2016

W środę 06.04.2016 r. w naszej szkole po raz siódmy „budowlańcy” tj. uczniowie Technikum Budowlanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej  w zawodach budowlanych (w szczególności murarze)  świętowali „Dzień Budowlańca”.

[Zobacz zdjęcia]

Czytaj więcej...

Nowa obrabiarka CNC w ZSTE

Zespół Szkół Techniczno- Ekonomicznych w Myślenicach, dzięki wsparciu Stowarzyszenia Oświatowego REJ wyposażony został w nowoczesną obrabiarkę CNC typu ST10. To już trzecia obrabiarka CNC firmy Haas, na której uczą się przyszli fachowcy  w zawodzie Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie.

Czytaj więcej...

Gimnazjada ZSTE 2016

Dyrektor oraz nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych serdecznie zapraszają na Gimnazjadę sportową w piłce siatkowej oraz tenisie stołowym.
-  dla dziewcząt w dniu 27 kwietnia /środa/ 2016r.
-  dla chłopców w dniu 28 kwietnia /czwartek/ 2016r.

godz. 9.00 sala gimnastyczna w ZSTE w Myślenicach, ul. Żeromskiego 17

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.